Обмеження електропостачання у Києві: технологічний збій та скасування

Енергетична інфраструктура Києва під час технологічного збою

Запровадження екстрених обмежень електропостачання

На лівому березі Києва було запроваджено екстрені відключення світла. Рішення про застосування цих заходів ухвалено НЕК «Укренерго», національною енергетичною компанією, яка виконує функції оператора системи передачі електроенергії в Україні. Інформація про це була поширена пресслужбою ДТЕК, приватної енергетичної компанії, що є оператором системи розподілу електроенергії у столиці.

Причина та реагування

Причиною впровадження відключень стало технологічне порушення на одному з енергооб’єктів, як уточнили у НЕК «Укренерго». Аварійно-відновлювальні роботи на місці події були розпочаті негайно. Обмеження планувалося скасувати після стабілізації ситуації в енергосистемі.

Скасування обмежень

Згідно з повідомленням пресслужби ДТЕК, о 14:15 екстрені відключення були скасовані.

Контекст функціонування енергосистеми

Ця подія відбувається на тлі обговорень щодо потенційних довгострокових обмежень електропостачання в Україні. Такі обмеження можуть бути запроваджені в літній період при утриманні високих температур протягом тижня та відновленні масованих атак на енергосистему країни, як зазначається у матеріалах, що аналізують стан енергетичної інфраструктури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ...

Прокрутка до верху

У ВАС Є ПИТАННЯ?