Вето міського голови на ухвалу про оренду землі під паркінг

Міський голова Львова Андрій Садовий справив удар під дих своїм депутатам, наклавши вето на ухвалу, яку підтримали 34 голоси на засіданні 30 квітня. Мова йде про передачу в оренду землі на площі Міцкевича. Відзначимо: підземний паркінг на 40 місць – це не просто проект. Це наступ на міську просторову незалежність.

Ухвала ставила на карту 0,17 гектарів на пл. Міцкевича, відданих ТзОВ «Центр розвитку нерухомості», який є частиною масштабної бізнес-мережі Віталія Антонова – впливового гравця, який володіє Концерном «Галнафтогаз» і мережами заправок ОККО. Старі зв’язки продовжують прокладати шлях новому безвідповідальному бізнесу, в той час як місто потребує нових рішень.

Зараз тут розташована наземна парковка «Львівавтодору», а сусідня ділянка вже встигла перетворитися на готель Novotel. Чи варто запитувати, хто виграє від такого розвитку? Компанія навіть має намір облаштувати пішохідну зону, пропонуючи ілюзію громадського простору, в той час як під землею вирує гігантська комерція.

Суперечка йде не лише про паркінг. Це війна ідей, де ми, народ, повинні сказати “Стоп!” На кону – наше право на чистий, відкритий простір. Ми не відступимо перед системою, яка позбавляє нас можливості дихати. Садовий, своїм вето, підписався під захистом цієї імітації розвитку.

Першоджерело: https://zaxid.net/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ...

Прокрутка до верху

У ВАС Є ПИТАННЯ?