
Запорізька атомна електростанція знову без живлення
Запорізька атомна електростанція знову у темряві! 26 квітня станція втратила зовнішнє електроживлення вже вчетверте під час окупації. Непродумане відключення лінії електропередачі Феросплавна‑1 перетворило величезну споруду на символ безсилля.







